Eğitim Kadromuz

Kurucu Müdür
N.Cem YÜCEIŞIK

19 Temmuz 1985 İzmir doğumludur. 2009 yılında Adnan Menderes Üniversitesi tarih bölümünü bitirmiştir. 2011 yılında eğitim bilimleri çocuk gelişimi alanında yüksek lisans programını tamamlamıştır. 2011 yılından itibaren çeşitli dershane ve kolejlerde öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulunmuştur. 2016 yılı ocak ayından itibaren Balçova İlk Atılım Anaokulunu devralmış ve kurumun kurucu müdürlük görevini sürdürmektedir.

Sınıf Öğretmeni
Gizem KAĞIZMAN

17 Kasım 1996 İzmir doğumludur. Lise eğitimini Küçükyalı Kız Meslek lisesi çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünde2014 yılında tamamlamıştır. 2016 yılında da İzmir Ekonomi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve eğitimi bölümünü bitirmiştir. 2014 Yılından itibaren çeşitli okullarda çalışmış olan öğretmenimiz 2017 yılından itibaren okulumuzda öğretmenlik görevini sürdürmektedir.

Sınıf Öğretmeni
Arzu GÜLAL

15 Mart 1991 İzmir Konak doğumludur. 2009 yılı Küçükyalı Kız meslek lisesi çocuk gelişimi ve eğitimi bölüm mezunudur.2017 Yılında Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve eğitimi ön lisans bölümünü bitirmiştir.2011 yılından itibaren Narlıdere Merkez anaokulu, Beyaz balon anaokulları,Umutcan anaokulu,Birsen anaokullarında öğretmenlik yapan öğretmenimiz 2018 yılından itibaren kurumumuzda öğretmenlik görevini sürdürmektedir.

Sınıf Öğretmeni
Tuğçe ÇERİ

15 Temmuz 1989 İzmir doğumludur. Lise eğitimini Göztepe Kız Meslek lisesi çocuk gelişimi erken çocukluk eğitimi bölümünde tamamlamıştır. 2017 yılında Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve eğitimi ön lisans bölümüne girmiştir. 2013 Yılından itibaren çeşitli okullarda çalışmış olan öğretmenimiz 2018 yılından itibaren okulumuzda öğretmenlik görevini sürdürmektedir.

BALE & DANS VE CİMNASTİK EĞİTMENİ
Meltem ONURLU

1972 Stutgart doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi klasik Bale ve Stutgart Danze akademisi, Anadolu üniversitesi organizasyon ve yöneticilik mezunudur. Lisanslı Ritmik cimnastikçidir. İzmir ve ege bölge düzeyinde birçok birinciliği vardır. 1990 yılından itibaren İzmir'deki bir çok bale okulu, kolej, anaokulunda eğitmenlik yapmıştır.2014 yılından itibaren okulumuzda jimnastik ve bale dans branşlarının eğitmenliği görevini sürdürmektedir.

Drama Ve Tiyatro Eğitmeni
Necdet ERDENİZ

1986 İzmir doğumludur. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon sinema bölümü mezunu olan Erdeniz lise yıllarından bu yana tiyatro ile uğraşmaktadır. Anadolu Üniversitesi ilköğretimde kaynaştırma ve drama sertifikasyonuna sahip olan Necdet bey 2011 yılından bu yana yaratıcı drama disiplini hakkında araştırmalar yapıp Türkiyede yaratıcı drama sisiplinin gelişmesine katkıda bulunmuştur. Necdet bey bugüne kadar 9 farklı tiyatro oyununu türk tiyatrosuna kazandırmış ve 26 oyunda yönetmenlik yapmıştır. Necdet hocamız 2014 yılından bu yana okulumuzda yaratıcı drama eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Halk Oyunları Eğitmeni
Ersin VARDARLI

1968 İzmir doğumludur. Türkiye Halk Oyunları federasyonunda İzmir Bölge Hakemi olan Ersin hocamız 2016 yılından bu yana okulumuzda Halk oyunları eğitmeni olarak görev yapmaktadır. Profesyonel olarak Halk oyunları, Ront,Modern dans, eğitmenliği yapmaktadır. 1996 yılından itibaren yurt içi yurt dışı festival ve yarışmalara ekipler hazırlamıştır.