Eğitim Kadromuz

Sınıf Öğretmeni
Tuğçe ÇERİ

15 Temmuz 1989 İzmir doğumludur. Lise eğitimini Göztepe Kız Meslek lisesi çocuk gelişimi erken çocukluk eğitimi bölümünde tamamlamıştır. 2017 yılında Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve eğitimi ön lisans bölümüne girmiştir. 2013 Yılından itibaren çeşitli okullarda çalışmış olan öğretmenimiz 2018 yılından itibaren okulumuzda öğretmenlik görevini sürdürmektedir.

BALE & DANS VE CİMNASTİK EĞİTMENİ
Meltem ONURLU

1972 Stutgart doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi klasik Bale ve Stutgart Danze akademisi, Anadolu üniversitesi organizasyon ve yöneticilik mezunudur. Lisanslı Ritmik cimnastikçidir. İzmir ve ege bölge düzeyinde birçok birinciliği vardır. 1990 yılından itibaren İzmir'deki bir çok bale okulu, kolej, anaokulunda eğitmenlik yapmıştır.2014 yılından itibaren okulumuzda jimnastik ve bale dans branşlarının eğitmenliği görevini sürdürmektedir.

Drama Ve Tiyatro Eğitmeni
Necdet ERDENİZ

1986 İzmir doğumludur. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon sinema bölümü mezunu olan Erdeniz lise yıllarından bu yana tiyatro ile uğraşmaktadır. Anadolu Üniversitesi ilköğretimde kaynaştırma ve drama sertifikasyonuna sahip olan Necdet bey 2011 yılından bu yana yaratıcı drama disiplini hakkında araştırmalar yapıp Türkiyede yaratıcı drama sisiplinin gelişmesine katkıda bulunmuştur. Necdet bey bugüne kadar 9 farklı tiyatro oyununu türk tiyatrosuna kazandırmış ve 26 oyunda yönetmenlik yapmıştır. Necdet hocamız 2014 yılından bu yana okulumuzda yaratıcı drama eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Halk Oyunları Eğitmeni
Ersin VARDARLI

1968 İzmir doğumludur. Türkiye Halk Oyunları federasyonunda İzmir Bölge Hakemi olan Ersin hocamız 2016 yılından bu yana okulumuzda Halk oyunları eğitmeni olarak görev yapmaktadır. Profesyonel olarak Halk oyunları, Ront,Modern dans, eğitmenliği yapmaktadır. 1996 yılından itibaren yurt içi yurt dışı festival ve yarışmalara ekipler hazırlamıştır.