Sınıflarımız

Sınıflarımızı daha detaylı inceleyebilirsiniz

Yaz Okulu

Eğlenceli ve eğitici yaz okulu çalışmalarımız

Etkinliklerimiz

Sınıf içi eğitici etkinlik çalışmalarımız

Rehberlik

Anne ve babalara yönelik eğitici makaleler

NEDEN ÖZEL İLKATILIM ANAOKULUNU SEÇMELİYİM?

Seçeceğiniz anaokulunun öncelikle neleri içermesi gerekir?

Sağlıklı Besleniyoruz!

Çocuklarımızın sağlıklı ve dengeli beslenmesi için menülerimiz diyetisyen eşliğinde hazırlanmaktadır . Ve tüm yemeklerimiz okul aşçımız tarafından özenle yapılmaktadır .

Günlük Öğrenci Raporu!

Tüm velilerimize çocuklarımızın gün içinde yaptıkları aktiveteler, etkinlikler, okulda yaşanan olaylarla ilgili günlük öğrenci raporları iletişim defterleri ile her gün aktarılmaktadır.

Uzman Eğitimci Kadromuz!

Kurumumuzda öğretmenlerimiz büyük bir titizlikle seçilmektedir. Tüm eğitmenlerimiz alanında uzman, mesleği ile kişiliğini bütünleştirmiş, tecrübeli eğitimcilerdir.

Güvenilir Bir Ortam!

Okulumuzda ulaşım ve güvenlik konuları büyük bir önemle ele alınmaktadır. Her saat grupları için farklı servislerle çocuklarımız servis hostesleri aracılığıyla güvenli bir şekilde evlerinden alınarak evlerine bırakılmaktadır.

Yaratıcı Eğitim Anlayışı!

Okulumuzda çocuklarımızın iç dünyalarını ortaya çıkaran, yaratıcı düşünme becerisi ve farklı bakış açıları kazandıran, sorunlara akılcı ve yaratıcı çözümler üretmesine katkı sağlayacak bir eğitim sistemi uygulanmaktadır.

Eğitici Yayınlar!

Okulumuzda tüm yaş grupları için farklı eğitici ve öğretici, çocuklarımızın ilgilerini çekici, eğlenceli yayınlar kullanılmaktadır.

VELİLERİMİZİN OKULUMUZ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ

Siz değerli velilerimiz; hakkımızdaki görüş ve önerilerinizin bizler için çok önemli olduğunu düşünüyoruz ve değer veriyoruz.

İlk Atılım Anaokulu... Orası bizim ikinci yuvamız. Kızımızın bazen uykulu da olsa koşa koşa severek gittiği okulu. Başladığı alandan itibaren her alanda gelişimini memnuniyetle izliyoruz. Konuşmasından davranışlarına,öğrendiği ve her zaman uyguladığı şarkılar, danslar, jimnastik hareketleri,İngilizcesi ve daha birçok etkinliğiyle kızımız Elif'in hayatında ne kadar büyük yeriniz olduğu fazlasıyla gözlemleniyor. Yönetiminden öğretmenlerine ve personeline kadar hepinizi ayrı seviyor ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyoruz.

Hatice-Onur
Veli

İlk Atılım ailesi; çocuklarımıza yaşamlarında gerekli olan bilgi, beceri, iyi alışkanlık ve davranışları kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor. Kendi kültürümüzü sevmeyi öğretiyor. Çocuklarımızı yarınlara hazırlıyor. Bizlerde aile olarak okulumuzla birlikte bilgi alışverişi yaparak, çocuklarımıza daha yararlı birey olmak için çabalıyor, İlk Atılım ailesiyle tanıştığımız için geleceğe umutla bakıyoruz.

Ceyda-Coşkun
Veli

Okulumuzun oğlumuza kattığı davranışlardan memnunuz. Yaşanan değişiklikler , gözle görünür şekilde kendini gösteriyor. Aylık konuların, bülten raporlarının, yemek listelerinin düzenli olması, elimize ulaşması biz velilerin aydınlatılması açısından çok memnun edici bir çalışma düzeni.Memnun olduğumuz bir diğer konu ise, branş derslerinin arasında satranç dersinin olması. Güzel okulumuzun emeğine sağlık.

Nuray-Osman
Veli

Bir yerin sizin için özel olmasından daha önemlisi sizinde o yer ve kişiler için özel olduğunuzu hissedebilmenizdir. Oğlum ve ben geçirdiğimiz süre boyunca hep özel olduğumuzu hissederek bu günlere geldik. Tüm çocuklarımızı sevgi, saygı, kültürel değerler ve Atatürk ile büyüttüğünüz için, sonsuz sevgi ve sabırlarınız için her birinize çok teşekkür ederim.

Aslı
Veli

Öncelikle benim için önemli olan okulun güvenilir bir yer olması. Daha sonra ilgi ve alakanız. Kızımı gönül rahatlığıyla okula bırakabiliyorum. Biliyorum ki orada güvende. Okul aktivitelerinde de her gün birşeyler öğreniyor. Ayrıca okul müdürümüz ve öğretmenlerimizde çok ilgililer. Okulumuzdan ve öğretmenlerimizden çok memnunuz ve çok seviyoruz.

Fisun
Veli